Monster Trucks Game for Kids 2

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - $ 0.99
  • Boyut 32,4 MB
  • Version 1.3.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Raz
Çocuklarınız için özel olarak tasarlanmış olan Monster Trucks Game for Kids 2 oyununa sahip olabilirsiniz.

Teknolojinin gelişmesi ile mobil cihazlar çocuklar tarafından da oldukça talep edilir oldu. Bu sebeple çocuklara özel bir çok mobil oyun geliştirilmiştir. IOS  işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden Monster Trucks Game for Kids 2 oyununu indirerek çocuklarınıza oynatabilirsiniz. 

Oyunda sevimli kamyonlar yer alıyor. Sizde bu kamyonları kontrol edecek ve pistin sonuna kadar ilerletmeye çalışın. Çocukları daha heyecanlı hale getirmek için, canavar makineleri ile kurs boyunca arabaları ezin, yıldız toplayarak gücünüzü arttıracaksınız. Oyunda çocuklarınız eğlenceli vakit geçirecek ve araçları kontrol etme mekanizmasını da elde edecekler. 

Karşı karşıya gelmek için 42 seviyeleri karşısında 15 serin görünümlü canavar kamyonlar küçük çocuklar için eğlenceli saatler yaratacaktır. Eğlenceli müzikler eşliğinde kıyasıya mücadeleler içerisine gireceksiniz. Çocuklarınızın gönül rahatlığı ile oynamasına izin verebilirsiniz, oyun içerisinde zararlı her hangi bir içerik mevcut değildir. 

Kontrol mekanizmasının oldukça basit olduğu Monster Trucks Game for Kids 2 mobil oyunu ile çocuklarınız araçları kendi keyiflerine göre özelleştirebilecekler.  Parçaları bir araya getirerek güçlü bir yarış kamyonu oluşturmak hiç de zor değil. Oyunu kazanmak için kamyonu kontrol edin. 

Monster Trucks Game for Kids 2 indir
DİĞER SÜRÜMLER